İstanbul
15 Temmuz, 2024, Pazartesi
 • DOLAR
  33.04
 • EURO
  36.09
 • ALTIN
  2563.0
 • BIST
  11064.85
 • BTC
  62773.092$

HERŞEY SİZ OKURLARIMIZ İÇİN

27 Kasım 2023, Pazartesi 21:40

Magazincaddesi.com her geçen gün siz değerli okurlarının desteğiyle zirveye oynamaya devam ediyor. Bu yola çıktığımızda belirlediğimiz hedef gerçek habercilik yapmak. Birbirinden deneyimli ve gerçek gazeteci arkadaşımızla oluşturduğumuz kadromuzla başarıdan başarıya koşmaya devam ediyoruz. Sizlere magazin dünyasının en taze ve en doğru haberini okutmak için deyim yerindeyse gecemizi, gündüzümüze katarak çalışıyoruz…

Babar Medya sizlerin desteğiyle büyümeye devam ediyor. 2024 yılının ilk ayında yayın hayatına başlayacak televizyonunuz geliyor. Habercaddesi TV ,memur, öğrenci, esnaf, manken, sanatçı, tiyatro başta olmak üzere herkesin sesi olacak. Magazin müdürümüz Selhan Özdemir’in ‘Magazin Caddesi’ programı da magazin dünyasının nabzını tutacak. Tabi bendeniz de genç yeteneklere ışık tutmaya çalışacağım. Yapacağım programla onların yapmak isteyip, ancak yapamadıklarını ekranda yapma fırsatını sunacağım.

Şimdiden TV kanalı için harıl, harıl çalışan güçlü bir ekip bulunuyor. Babar Medya yönetim kurulu başkanı canım babam Habib Babar ve saygın iş insanı Erol Tandoğan’ın birlikte kuracağı ‘Habercaddesi TV’ muhteşem programları, haberleriyle 2024’e damga vuracağına inanıyorum.

MAGAZİN CADDESİ HEDEF BÜYÜTÜYOR

Magazin Caddesi.com’u daha zirveye taşımak için ekip arkadaşlarımla geçtiğimiz günlerde bir toplantı yaptık. Toplantı sonucunda bir birinden değerli arkadaşlarımdan ortaya muhteşem fikirler çıktı. 2024 yılında sitenizdeki yenilikleri çok beğeneceğinize inanıyorum. Arkadaşlarımızla ortaya çıkardığımız bu fikirler magazincaddesi’ni daha da başarıya taşayacağına inancım sonsuz.

Hepinize mutlu yarınlar diliyorum…

Almina Besra BABAR

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.